Výlety dětí

Na výlet dětí pojedeme obě školky na Hájenku do Poštorné do lanového centra. Termín je 21.6. 2023, budeme odjíždět postupně ve dvou skupinkách (tzn., že autobus se bude "točit"). Děti potřebujeme ve školce již v 8:30 hod., tak nezaspěte. Obě školky zůstanou v ten den dopoledne zavřené. Děti budou potřebovat sportovní oblečení, do baťůžku nějakou mlsku a pití. Svačinku bereme s sebou, ale při sportování vyhládne, klidně můžete něco přibalit. Pozor, vrátíme se asi po 12:00 hod., pokud půjdete ze školky po obědě, nespěchejte.
Složenky, které jste obdrželi jsou na úhradu vstupného.