Osobní údaje

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR)

GDPR = obecné nařízení o ochraně údajů (General Data Protection Regulation). Stanovuje pravidla pro sběr a zpracování osobních údajů fyzických osob v rámci Evropské unie. GDPR vstoupí v platnost v celé EU dne 25. května 2018.

Za údaje shromažďované a uchovávané o Vašich dětech zodpovídá MŠ Břetislavova jako tzv. "správce údajů".

Správce údajů:   Mateřská škola Břeclav, Břetislavova 6, příspěvková organizace, Břetislavova 578/6, 690 02 Břeclav, IČO 49137158

Vaše případné dotazy a připomínky směřujte na tzv. "pověřence pro ochranu osobních údajů". Tímto pověřencem je město Břeclav. Konkrétní osobu, která Vaše otázky zodpoví, najdete na následujících kontaktech:

Kontakt na pověřence pro ochranu osobních údajů:

Adresa: Město Břeclav, Ing. Marta Osičková, Nám. T. G. Masaryka 3, 690 81 Břeclav

Informace o rozsahu a způsobu zpracovávání osobních údajů naleznete zde:

1. Ochrana osobních údajů

2. Práva subjektů údajů