Informace pro rodiče "nových" dětí"

V sekci Zápis naleznete informace k nástupu Vašich dětí od 1. 9. 2020 .

Prázdniny

Přejeme Vám všem krásné léto, hodně sluníčka a spoustu pěkných zážitků, které se promění na vzpomínky.

Fotografie dětí, tablo

Fotografie dětí Vám předáme v úterý 30.6. 2020 oproti penězům. Paní učitelky Vám sdělí přesnou částku za fotografie, které si odnesete.

Zatím jsme zásilku ještě neobdrželi, ale nebojte se, vše stihneme.

Tablo našich předškoláků najdete již příští týden ve výloze

Papírnictví KOH-I-NOOR HARDTMUTH na ulici J. Palacha (světelná křižovatka)

Odkládání kol a koloběžek - MŠ Břetislavova 6

V současné době je u zadní brány k dispozici stojan na odkládání kol, koloběžek a odrážedel pro děti.

Z bezpečnostních důvodů již nelze tyto předměty dál umisťovat v areálu školy.

Prázdninový provoz 2020

V období letních prázdnin bude provoz mateřské školy

v měsíci srpnu ve dnech

1. 8. 2020 - 21. 8. 2020 .

Děti budeme nahlašovat výhradně proti  Vašemu podpisu  - nikoliv telefonicky nebo e-mailem.

Přihlašovat můžete od 25. 5. 2020 .

Vážení rodiče,

chceme Vám všem poděkovat za vstřícnost a trpělivost, kterou jste projevili v prvních dnech zahájení provozu.

Opatření, která jsme zavedli, jsou nezbytně nutná k ochraně zdraví Vašich - našich dětí. O to víc si Vážíme Vaší vstřícnosti při ranním čekání.

I my se učíme pracovat v nových podmínkách, aby co nejdříve začal vzdělávací proces.

Ještě jednou - DĚKUJEME

Domácí vzdělávání

Možná jste si všimli, že na webových stránkách máme aktuální vzdělávací nabídku pro děti, která Vám pomůže ukrátit domácí chvilky s dětmi.

Najdete ji v záložce pod názvem KoKuBeBr. Veselé tvoření !

Telefonické kontakty - aktualizace

Dovolujeme si Váš požádat o Vaše aktuální telefonická čísla.

Jedná se zejména v případech, pokud máte nový telefon a jeho číslo nemáme v evidenci.

V této nouzové situaci je to jediný prostředek, jak se s Vámi operativně můžeme spojit.

Aktuální číslo prosím pošlete výhradně na tel. ředitelky školy 731 588 153 se jménem Vašeho dítěte.

Děkujeme za vstřícnost a pochopení.

Stravné - zvýšení ceny

Školní jídelna oznamuje změny v cenách za stravování.

Podrobné informace naleznete zde

Parkování MŠ Břetislavova

Prosíme, neparkujte již ve dvoře Sklenářství ŠTORK.

V současné době byly zahájeny rozsáhlé stavební úpravy na tomto pozemku.

Pohybuje se zde těžká technika a hrozí vysoké riziko úrazu .

Pro parkování využijte prostor na ulici Čechova, mateřská škola zahájí jednání s příslušným úřadem o zajištění volných parkovacích míst.

Aktualizace

V současné době spolupracujeme s Městskou policií Břeclav, která bude dohlížet, aby naše parkoviště bylo pro Vás volné.

Pokud máte zájem, vystavíme Vám potvrzení pro Vaše parkující auto.

Pokud potvrzení v době parkování viditelně umístíte za přední sklo, bude jej policie akceptovat.

Potřebný formulář najdete v šatně, u vstupu . Vyplňte, odevzdejte p. učitelce a obratem potvrzené vrátíme.

ID KÓDY - stravování

V současné době jsme od školní jídelny obdrželi tkzv. ID KÓDY  pro platbu stravného dětí.

Najdete jej v seznamu v šatnách u Vašich tříd a pokud potřebujete poradit,s důvěrou  požádejte Vaši paní učitelku.

ID KÓDY slouží jako variabilní symbol pro rozlišení platby stravného. Při bezhotovostních platbách postupjte prosím dle pokynů ŠJ.

(Uvedeno i na našich webových stránkách)

Platby školného

Školné pro šk. rok 2019 - 2020

činí 600.- Kč měsíčně

Pokud budou Vaše děti od září 2019 předškoláci příp. děti s odkladem školní docházky,také  UKONČETE  Vaše trvalé příkazy na platbu školného . Vzdělávání těchto dětí poskytuje mateřská škola bezplatně tzn., že školné NEPLATÍ.

Současně prosíme rodiče dětí, které odchází do ZŠ o zaslání aktuálního čísla Vašeho účtu na e- mailovou adresu školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Na účet Vám budou zaslány příp. přeplatky.

Odhlašování obědů

Z organizačních důvodů si dovolujeme požádat o odhlašování obědů na následující den nejpozději do 11:00 hodin.

V případě, že nestihnete, oběd si následující den můžete vyzvednout.

Prosíme rodiče z MŠ Slovácká, aby obědy svých dětí odhlašovali pouze na telefonním čísle 722 315 743

Děkujeme za vstřícnost

Projekt Obědy do škol

Dovolujeme si upozornit rodiče dětí, které jsou do tohoto projektu zařazeny, o včasné a důsledné odhlašování dětí z důvodu krátkodobé nepřítomnosti (např. nemoc).

Mateřská škola má povinnost evidovat množství vydaných ale neodhlášených obědů nadřízenému orgánu. Při dlouhodobém neodhlašování ze stravování může být dítě z programu vyloučeno.

Informace ke stravování

Přeplatky / nedoplatky stravné

ŠJ při ZŠ a MŠ Kupkova Břeclav žádá rodiče dětí, kteří od 1. 9. 2020 odchází do ZŠ (předškoláci), aby neprodleně vyrovnali své závazky (dlužné stravné). Přeplatky budou automaticky zaslány na Váš účet. Zrušte prosím trvalé příkazy , které používáte pro úhradu stravného.

Informace týkající se stravování dětí naleznete v sekci Informace.

Přihláška ke stravování zde

Povinné předškolní vzdělávání

Milí rodiče předškoláků,

povinné předškolní vzdělávání. V naší mateřské škole probíhá v době od 8:00 - 12:00 hodin.

Podrobnější informace naleznete zde

zobrazit více

Informace k platnému školnímu řádu

Vážení rodiče,

v sekci "O ŠKOLCE" najdete aktuální znění školního řádu na školní rok 2019/2020 včetně podmínek povinného předškolního vzdělávání.