Mimořádná opatření 18. 9. 2020

Předkládáme Vám přehled mimořádných opatření k 18. 9. 2020 .

Podrobné informace naleznete zde.

V případě pobytu dětí v MŠ a výuky stále platí výjimka (pedagogové a děti nemusí roušky používat).

Do budovy školy prosím vstupujte pouze s ochrannými pomůckami (roušky, štíty, prostředky zakrývající dýchací cesty...), při vstupu používejte dezinfekci rukou a nevstupujte prosím do tříd dětí.

MiniFolklor kroužek

I v letošním roce zahajujeme pro děti výuku  folklorního kroužku.

Pokud máte zájem, určitě se k nám přidejte

každé pondělí

od 15:00 hod. - 15:45 hod.

Scházíme se na školce Břetislavova 6.

Pokud by nás bylo víc, jsme připraveni otevřít výuku na školce Slovácká 39.

ID kódy školní jídelna

V průběhu příštího týdne obdržíte ID kódy ze školní jídelny. Najdete je na nástěnkách v šatnách dětí.

Jedná se o variabilní symbol, který máte přidělený pro platbu stravného.

zobrazit více

....když zazvoní zvoneček, vždy přijíždí Krteček...

V pondělí 21. 9. 2020 přijede do školky Divadlo Rolnička s kamarádem Krtečkem.

Začínáme

v 8:30 hod. na MŠ Břetislavova

v 10:15 hod. na MŠ Slovácká

Večer rychle do postýlek, ať ráno nezaspíme !

Vstupní čipy prodej - vrácení

Z technických důvodů dočasně nevydáváme nové vstupní čipy. Vstupní čipy souvisí se zabezpečovacím zařízením obou našich škol a  jejich aktivaci musí provést odborná servisní firma prostřednictvím svého software.

Děkujeme za pochopení. Předpokládáme, že čipy budou k dispozici ke konci měsíce. Určitě Vám dáme vědět.

Pokud chcete vrátit vstupní čipy (z důvodu odchodu do ZŠ), předejte prosím p. zástupkyni Janě Balgové (budova MŠ Břetislavova).

Bude Vám vrácena přijatá záloha 61.- Kč za každý čip, který máte.

Odkládání kol a koloběžek - MŠ Břetislavova 6

V současné době je u zadní brány k dispozici stojan na odkládání kol, koloběžek a odrážedel pro děti.

Z bezpečnostních důvodů již nelze tyto předměty dál umisťovat v areálu školy.

Telefonické kontakty - aktualizace

Dovolujeme si Váš požádat o Vaše aktuální telefonická čísla.

Jedná se zejména v případech, pokud máte nový telefon a jeho číslo nemáme v evidenci.

V této nouzové situaci je to jediný prostředek, jak se s Vámi operativně můžeme spojit.

Aktuální číslo prosím pošlete výhradně na tel. ředitelky školy 731 588 153 se jménem Vašeho dítěte.

Děkujeme za vstřícnost a pochopení.

Stravné - zvýšení ceny

Školní jídelna oznamuje změny v cenách za stravování.

Podrobné informace naleznete zde

Parkování MŠ Břetislavova

Prosíme, neparkujte již ve dvoře Sklenářství ŠTORK.

V současné době byly zahájeny rozsáhlé stavební úpravy na tomto pozemku.

Pohybuje se zde těžká technika a hrozí vysoké riziko úrazu .

Pro parkování využijte prostor na ulici Čechova, mateřská škola zahájí jednání s příslušným úřadem o zajištění volných parkovacích míst.

Aktualizace

V současné době spolupracujeme s Městskou policií Břeclav, která bude dohlížet, aby naše parkoviště bylo pro Vás volné.

Pokud máte zájem, vystavíme Vám potvrzení pro Vaše parkující auto.

Pokud potvrzení v době parkování viditelně umístíte za přední sklo, bude jej policie akceptovat.

Potřebný formulář najdete v šatně, u vstupu . Vyplňte, odevzdejte p. učitelce a obratem potvrzené vrátíme.

ID KÓDY - stravování

V současné době jsme od školní jídelny obdrželi tkzv. ID KÓDY  pro platbu stravného dětí.

Najdete jej v seznamu v šatnách u Vašich tříd a pokud potřebujete poradit,s důvěrou  požádejte Vaši paní učitelku.

ID KÓDY slouží jako variabilní symbol pro rozlišení platby stravného. Při bezhotovostních platbách postupjte prosím dle pokynů ŠJ.

(Uvedeno i na našich webových stránkách)

Platby školného

Školné pro šk. rok 2020 - 2021

činí 600.- Kč měsíčně

Pokud budou Vaše děti od září 2020 předškoláci příp. děti s odkladem školní docházky,také  UKONČETE  Vaše trvalé příkazy na platbu školného . Vzdělávání těchto dětí poskytuje mateřská škola bezplatně tzn., že školné NEPLATÍ.

Současně prosíme rodiče dětí, které odchází do ZŠ o zaslání aktuálního čísla Vašeho účtu na e- mailovou adresu školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Na účet Vám budou zaslány příp. přeplatky.

Odhlašování obědů

Z organizačních důvodů si dovolujeme požádat o odhlašování obědů na následující den nejpozději do 11:00 hodin.

V případě, že nestihnete, oběd si následující den můžete vyzvednout.

Prosíme rodiče z MŠ Slovácká, aby obědy svých dětí odhlašovali pouze na telefonním čísle 722 315 743

Děkujeme za vstřícnost

Projekt Obědy do škol

Dovolujeme si upozornit rodiče dětí, které jsou do tohoto projektu zařazeny, o včasné a důsledné odhlašování dětí z důvodu krátkodobé nepřítomnosti (např. nemoc).

Mateřská škola má povinnost evidovat množství vydaných ale neodhlášených obědů nadřízenému orgánu. Při dlouhodobém neodhlašování ze stravování může být dítě z programu vyloučeno.

Informace ke stravování

Přeplatky / nedoplatky stravné

ŠJ při ZŠ a MŠ Kupkova Břeclav žádá rodiče dětí, kteří od 1. 9. 2020 odchází do ZŠ (předškoláci), aby neprodleně vyrovnali své závazky (dlužné stravné). Přeplatky budou automaticky zaslány na Váš účet. Zrušte prosím trvalé příkazy , které používáte pro úhradu stravného.

Informace týkající se stravování dětí naleznete v sekci Informace.

Přihláška ke stravování zde

Povinné předškolní vzdělávání

Milí rodiče předškoláků,

povinné předškolní vzdělávání. V naší mateřské škole probíhá v době od 8:00 - 12:00 hodin.

Podrobnější informace naleznete zde

zobrazit více

Informace k platnému školnímu řádu

Vážení rodiče,

v sekci "O ŠKOLCE" najdete aktuální znění školního řádu na školní rok 2019/2020 včetně podmínek povinného předškolního vzdělávání.