O školce

Motto: … spokojené dítě, za ruce spolu malými krůčky dál…

''Nehodnoťme děti podle toho, jestli odpovídají vymezeným směrnicím úspěšnosti, věnujme méně času neustále snaze je ukáznit a zhodnotit.
Užitečnější by bylo, snažit se jim pomoci nalézt jejich přirozené schopnosti a nadání a pak je rozvíjet…’’

Naší filozofií je vést děti k tomu, aby rozvíjely své schopnosti či dovednosti, které potřebují k úspěchu, nebo aby byly spokojeny s tím, co dělají.

Základem naší práce je vždy hledat cestu, jak věci udělat a nikoliv důvod, proč to nejde.

Naše mateřská škola Břeclav  je v současné době mateřskou školou 5 ti třídní, její součástí je Mateřská škola na ulici Slovácká 39.

podrobnější informace o školce najdete, pokud kliknete na naše logo

Personální obsazení

Ředitelka mateřské školy     Lenka Čudová

Mateřská škola Břetislavova 6