Mateřská škola Břeclav, Břetislavova 6

Mateřská škola Břeclav Břetislavova 6 & Slovácká 39

Pokud se k nám budou Vaše děti každý den těšit,
víme, že naši práci děláme dobře.

 

Folklorní krúžek informuje

Přeposíláme informaci našeho kroužku

v plném znění

Dobrý večer,

ať přemýšláme, jak přemýšláme,

vypadá to bohužel, že sa  kvůli temu koronaviru už letos neuvidíme . Všecky plánované vystúpení byly zrušené, což nás mrzí moc, protože už to děckám aj šlo  .

S krúžkem jsme byli nucení skončit v půlce března a začneme v půlce září 2020. Dajte nám, prosím, emailem vědět, kerým máme peníze za tento neukončený školní rok vrátit (hlavně budoucí školáci), ináč vám automaticky převedeme do nového školního roku.

Ale včíl trochu veselji. Mateřské centrum Lvíček Dyjáček sa nás optal, estli by naše děti nechceli natočit video pro svojich zalezlých kamarádů. Bude zveřejněné na FaceBooku a v břeclavské TV Fénix, což jistě ocení babičky a dědečci v domově důchodců a všeci staří ludé, co sú včíl sami doma. Ale nechám to na vašem uvážení. Nekeří z vás, a nejenom doktoři a zdravotní sestry, včíl nevijú, kam dřív skočit a je jasné, že na také srandy nezbývá času. Nevadí, držte sa. My jsme teda neco dneska natočili, kroj néni nutný :) Přeposílám instrukce pro zájemce:

Natočte dceru či syna při jeho zájmových aktivitách ( sport, hra na nástroj, aktivity s domácím mazlíčkem) pošli nám ho do emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my jej zveřejníme v živém vysílání, které pro děti připravuje Mateřské centrum Lvíček Dyjáček. Vysílání bude vždy ve čtvrtek od 15:00 hodin na Fb a poté se bude vysílat na regionální telvizi Fénix. První vysílání bude velikonoční, další bude zaměřeno na domácí mazlíčky.
Stačí jen aby video bylo natočeno na šířku a mělo maximálně 2min. Krátné info dítěti, věk, druh nástroje, jak dlouho se aktivitě věnuje.
Vaše dítě se stane slavným a uvidí jej celý svět  Budeme rádi, když nás podpoříte.


Držme sa a vytrvejme, bude líp. Přestože jsme včíl sami, srdcem jsme spolem. 
 

Rozmanitost aktivit, které mateřská škola nabízí,
poskytuje dětem každodenní vyžití.

rozmanitost aktivit